היתרונות של שחזור הפנסים

היתרונות של שחזור הפנסים

האם המכונית שלך מדגיש דהוי או שרוט? או, אתה באמת חסר את הבהירות שהיו פעם? אם אתה מתמודד עם בעיות אלה, זה מציין כי אתה צריך להתמודד עם המקרה מיד, כך שזה לא להפריע לך הזדמנות ליהנות כמה רוכב בלילה מדהים. ו, אחת הדרכים האידיאלים להיפטר של בעיות האנס הוא שחזורו.

היום הפנסים עשויים פוליקרבונט, אשר פגיע יותר לגורמים סביבתיים מאשר זכוכית.
יש מגוון של גורמים אשר תורמים את הצבע ואת החמצון של ציפוי מגן מונח על העדשה. הסיכונים העיקריים הם אור שמש, לחות, גשם חומצי, כימיקלים לניקוי, פסולת דרכים וחרקים זעירים. לקבלת מידע שלך, שינוי צבע וחמצון יכול להוריד את יכולת הפנס לפרויקט אור, אשר מקטין באופן משמעותי את יעילות הלילה. במקרים חמורים, הם יכולים אפילו להרוס את ציפוי מגן המקורי ופגע משטח העדשה.

שחזור פנס הוא תהליך של ניקוי, מלטש וליטוש האורות כדי לחסל את הזיהום ולשמור על מצבו לגילאים. במהלך התהליך, ציפוי מגן ברור מוחל על מנת להפוך את האור נראה כמו אחד חדש. אם להורג יפה, השחזור יחזיר את ביצועי התאורה המקורי של הפנס המכונית שלך ולשפר את המראה הקוסמטי.

Share this post

Comments (0)

  • Joe Doe Reply

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae. Sed dui lorem, adipiscing in adipiscing et, interdum nec metus.

    June 28, 2016 at 1:06 pm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *