טיפול רכב טיפים לקיץ

טיפול רכב טיפים לקיץ

הקיץ מגיע, והטמפרטורה תעלה בקרוב. עודף חום יכול להיות קשה עבור המכונית שלך ולגרום תקלות חמורות. אתה יכול למנוע בעיות כאלה וליהנות נסיעה מגניב ונוח במהלך הקיץ על ידי ביצוע אלה עצות פשוטות טיפול במכונית.

הקיץ יכול להזיק הצמיגים. הטמפרטורה העולה משפיעה על לחץ האוויר בצמיגים. מעל או מתחת צמיגים מנופח עלול לפוצץ או לגרום לתאונות. מומחים ממליצים לבדוק את לחץ הצמיגים על בסיס קבוע, כלומר פעם בשבוע, ולשמור אותם מנופח ברמה המומלצת. יעילות הדלק של הרכב עולה עד 3% אם הצמיגים מנופחים כראוי. שנה צמיגים החורף עם צמיגים בקיץ או כל העונה, כמו צמיגים החורף לקבל כבד במהלך הקיץ, ללבוש מהר יותר, יותר מדי. יתר על כן, הוא מפחית את יעילות הדלק של המכונית. בדוק צמיגים עבור כל נזק או ללבוש חוסר איזון יישור, לפני להכות את הכביש.

כלי רכב, בדרך כלל, להתחמם בקיץ. עם זאת, נסיעה כבדה וטיולים ארוכים יכול גם להתחמם יתר על המידה המנוע. מערכות מנוע צריך בדיקה יסודית במהלך ימי הקיץ החמים וטיולים ארוכים. בדוק את סיכה המנוע. אם השמן מקבל צבע כהה או שיש הרבה לכלוך ולכלוך, לשנות את השמן ולהחליף את מסנן השמן. טכנאים רבים ממליצים לשנות שמן מנוע כל 3, 000 מיילים, בעוד כמה מדריך של היצרן להאריך אותו עד 7, 500 מיילים. בדוק גם את נוזל קירור המנוע ומאוורר הקירור.

Share this post

Comments (0)

  • Joe Doe Reply

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae. Sed dui lorem, adipiscing in adipiscing et, interdum nec metus.

    June 28, 2016 at 1:07 pm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *