מי הוא יזם אמיתי?

מי הוא יזם אמיתי?

רוב היזמים נחתכים מאותו בד שאפתני, נטילת סיכונים. Foregoing יציבות של עבודה 9 ל -5 בהחלט לא לכל אחד.

אם אתה בעל עסק או חושבים על יצירת אחד, אתה כנראה סקרן לגבי מה קובע יזמים מלבד כולם.

עבור אנשים רבים, פשוט יש עבודה מתגמלת זה מספיק. כמה מן האנשים השאפתניים ביותר, גברים ונשים, מתכוונים להגיע לראש השדות הנבחרים שלהם.

אין שום דבר רע עם השתוקקות היציבות שמגיע עובד עבור מישהו אחר. אבל כדי להיות יזם, המוטיבציה צריכה לבוא מבפנים. יצירת משהו מאפס דורשת אמונה בלתי מעורערת בעצמך ובעסק שלך. המטרות שלך עבור העסק שלך ואת החלומות שלך על החיים שלך צריך להיות, אם לא אחד אותו, אז משולבת. אחרת, קשה למצוא את הרצון להמשיך כאשר הולך מקבל קשה.

יזמים בדרך כלל בוחרים את המיזמים שלהם על סמך ניסיון אישי או צורך.

כאשר רוב האנשים נתקלים בבעיה בקנה מידה זה, הם מושכים בכתפיהם. עם זאת, יזמים בעלי מחשבה, יחפשו פתרון.

אחת התכונות המובילות שקבעו את היזם מלבד שאר החפיסה היא הנכונות לאמץ סיכונים על פני תחושת זהירות. העובדים עוסקים לעתים קרובות בשמירה על הסטאטוס קוו ומרצון אותם בעמדות גבוהות יותר. יזמים, בינתיים, עוסקים רק לעתים נדירות בשמירה על הנסיבות כפי שהם – במקום זאת, הם רוצים להסית שינוי חיובי על ידי רעד דברים. שינוי הוא לעתים קרובות מסוכן. חלק מהיותו יזם הוא בעל תיאבון בריא לאי ודאות ויכולת להבין שגם אם התוצאות אינן מושלמות בפעם הראשונה, זה בסדר לקחת את הסיכון ולראות מה קורה.

Share this post

Comments (0)

 • Coen Jacobs Reply

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae. Sed dui lorem, adipiscing in adipiscing et, interdum nec metus. Mauris ultricies, justo eu convallis placerat, felis enim ornare nisi, vitae mattis nulla ante id dui.

  June 27, 2016 at 12:12 am
  • Dan Reply

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae.

   June 27, 2016 at 12:13 am
 • James Koster Reply

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae.

  June 28, 2016 at 12:36 pm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *