למה צריך ללכת אוטומטי לשטוף באופן קבוע.

למה צריך ללכת אוטומטי לשטוף באופן קבוע.

למרות כמה אנשים מבלים הרבה זמן לטפל בצורכי המכונית שלהם, רבים אחרים רק לעשות את המינימום. הם משנים את השמן שלהם באופן קבוע, והם להחליף צמיגים לפי הצורך, אבל שמירה על המכונית שלהם נקי פשוט לא בראש סדר העדיפויות. אם אתה אחד מאותם אנשים, אתה צריך לשקול מחדש את זה בראש סדר העדיפויות. הנה הסיבות שאתה צריך לשטוף את המכונית שלך באופן קבוע.
זה שומר על המכונית שלך מחפש חדש
כולם אוהבים מכוניות חדשות. הם מריחים יפה. הם מבריקים. הם מושכים. אז זה לא יהיה נחמד אם הרכב שלך נשאר לחפש חדש? זה יכול. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לטפל בזה עם שוטף קבוע. זה לא צריך להיות זמן רב סבל; פשוט לשטוף, ואקום, וללכת. זה מדהים איך מכונית חדשה נשארת חדשה כאשר היא נקייה.

עפר מזיק
אתה יכול לחשוב עפר הוא רק מטרד, אבל במציאות, לכלוך הוא מזיק מאוד. עפר שנותר מחוץ לרחוץ את פני השטח של המכונית שלך יכול לגרד את הצבע שלך. ואם נותר uncar עבור, כי שריטה יכולה להפוך שבב, אשר הם יכולים חלודה. לכל הפחות, עפר שמאל לאפות על המכונית שלך לובש את המעיל מגן יכול לדעוך את הצבע שלך.

לנהיגה בטוחה יותר
האם אתה נוהג במכונית שלך במורד הכביש עם החלונות מכוסים עפר? ברור שלא. אז למה אתה חושב שזה בטוח לנהוג במכונית שלך עם עפר, באגים, ופסולת המכסה את החלונות? זה לא. כל דבר dirties החלונות שלך מונע ממך לראות את הכבישים בבירור. למען ביטחונך כמו גם לאחרים, שמור על החלונות נקיים.

ליעילות דלק
האם ידעת כי מכונית נקייה מקדם יעילות דלק טובה יותר? אמנם היו הצהרות קודמות כי חלקיקי עפר ליצור אפקט אווירודינמי דומה לזה של כדור גולף, זה פשוט לא נכון. הלכלוך על המכונית שלך יוצר גרר, מה שגורם למכונית שלך לשרוף יותר דלק. בדיקות הוכיחו כי מכונית נקייה היא 10% יותר דלק יעיל מאשר אותה מכונית מלוכלכת.

זה מונע מחלה
סביר להניח שאתה עושה את זה בראש סדר העדיפויות לשמור על הבית שלך נקי. זה עלול להיות מבולגן לפעמים, אבל אתה לנקות את חדר האמבטיה, לנגב את המטבח, ולשמור על אזורים מגע הידיים באופן קבוע. אתה עושה את זה כדי למנוע חיידקים מלהפיץ, אשר בתורו מונע מחלה ושומר על הבית שלך בריא. עכשיו, למה אתה לא עושה את אותו הדבר עבור המכונית שלך? אותן ידיים שהפיצו חיידקים בבית פשטו אותן באותה מהירות במכונית. למעשה, כי אתה הולך מחנויות לבתי ספר למקומות ציבוריים אחרים ברכב שלך, הידיים שלך סביר להביא יותר חיידקים לתוך המכונית שלך מאשר הם עושים לתוך הבית שלך.

כפי שאתם יכולים לראות, לשטוף את המכונית שלך הוא כמעט חשוב כמו אלה שינויים שגרתית שמן שאתה סדר עדיפויות. אז, להוסיף לשטוף את המכונית שלך אל רשימת מטלות, ולהתחיל לקצור את היתרונות.

Share this post

Comments (0)

 • Joe Doe Reply

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae. Sed dui lorem, adipiscing in adipiscing et, interdum nec metus. Mauris ultricies, justo eu convallis placerat, felis enim ornare nisi, vitae mattis nulla ante id dui.

  June 28, 2016 at 1:03 pm
  • Joe Doe Reply

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae.

   June 28, 2016 at 1:04 pm
 • Joe Doe Reply

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae.

  June 28, 2016 at 1:04 pm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *